Rejestracja telefoniczna

Stomatolog, Gastrolog

: 537 074 365
Adres: ul. Budziszyńska 6, 65-945 Zielona Góra
537 074 365

Nasz zespół

lek. stom. Barbara Wołowiec - lekarz stomatolog, specjalista stomatologii ogólnej

lek. stom. Barbara Wołowiec
Absolwentka Poznańskiego Uniwersytetu Medycznego na wydziale stomatologii.
Od wielu lat prowadzi Prywatna Praktykę Stomatologiczną. Swoje doświadczenie w połączeniu z wciąż aktualizowaną wiedzą wykorzystuje w codziennej pracy, która jest także jej pasją. Znajduje kontakt z każdym pacjentem, niezależnie od wieku. Nie boi się nowych wyzwań w przywracaniu pięknego uśmiechu swoich pacjentów. Działa społecznie w Okręgowej Izbie Lekarskiej. Była wieloletnim członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Lubi odpocząć przy dobrej książce i muzyce.

lek. stom. Marta Wołowiec-Rąk - lekarz stomatolog

lek. stom. Marta Wołowiec-Rąk
Absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej na wydziale lekarsko - dentystycznym. Kontynuuje wielopokoleniowe rodzinne tradycje lekarskie.
W stomatologii szczególnie interesuje się zagadnieniami z dziedziny endodoncji oraz stomatologii estetycznej. Wykazuje się niezwykłą cierpliwością i starannością w leczeniu. Chętnie bierze udział w szkoleniach i kursach stomatologicznych, stale poszerzając swoje umiejętności. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Lubi pracę z dziećmi. Obecnie mama dwójki chłopców - bliźniaków.

Beata Łuczka - dyplomowana asystentka stomatologiczna

Beata Łuczka
Od kilkunastu lat związana z naszym Gabinetem. Niezwykle pogodna, życzliwa i sumienna. Łatwo nawiązuje kontakt z pacjentami. Asystuje lekarzom przy zabiegach, odpowiada za proces dezynfekcji i sterylizacji narzędzi.

lek. med. Andrzej Wołowiec - specjalista chorób wewnętrznych, gastroenterolog

lek. med. Andrzej Wołowiec
Absolwent Poznańskiego Uniwersytetu Medycznego na wydziale lekarskim.
Od 1977 do 2018 roku pracował na Oddziale Wewnętrznym Szpitala Wojewódzkiego w Zielonej Górze. Od 1987 roku prowadzi Indywidualną Praktykę Lekarska, początkowo jako internista a następnie jako gastroenterolog.
Od lat związany z Zielonogórskim Oddziałem Towarzystwa Internistów Polskich.
Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych konferencjach i kursach doszkalających. W wolnych chwilach podróżuje.